Alergia

Published on Listopad 3rd, 2014 | by admin

2

Najlepsze oczyszczacze powietrza na roztocza to …

Oczyszczacz powietrzaJuż wiesz, że alergia na roztocza nasila się głównie w porze jesienno-zimowej. Jednak spędzanie czasu we własnym domu, nie musi już być dla Ciebie męczarnią. Pomocnymi w pozbyciu się alergenów roztoczy, będą dostępne oczyszczacze powietrza.

Wyróżniającym się spośród dostępnych na rynku oczyszczaczy powietrza, jest Air Purifier. Cóż w nim takiego nadzwyczajnego, że stał się przodownikiem na rynku oczyszczaczy powietrza? Otóż, dzięki posiadanemu filtrowi HEPA, pozwala na oczyszczenie powietrza nawet z najmniejszych włókien pyłowych. Jego dodatkowymi zaletami, są niewielkie rozmiary urządzenia, które pozwolą Ci ukryć go gdzieś w kąciku – choć nie będzie to konieczne, gdyż posiada elegancką obudowę, która idealnie wkomponuje się w styl wnętrza Twojego pokoju. Ponadto, oczyszczacz powietrza, posiada również inne funkcje, oprócz tej skupiającej się na oczyszczaniu powietrza w Twoim pokoju. Dzięki, posiadanemu pojemnikowi na aromat, będziesz mógł rozprzestrzenić we wnętrzu własnego domu ulubiony zapach. Oczyszczacz powietrza może również zastąpić nocną lampkę – już nie będziesz musiał kupować dodatkowej lampki, a dzięki oczyszczaczowi powietrza, Twoje dziecko będzie czuło się w nocy bezpiecznie. Połączenie prostoty w działaniu i innowacyjnej technologii znajdziesz tylko w oczyszczaczu powietrza Air Purifier.

Niezwykła innowacyjnością są również tzw. NOSK filtry powietrza do nosa, każdy kto już spróbował tychże filtrów do nosa NOSK odczuła ulgę, objawy alergii odstąpiły. Dlatego też zalecam i polecam każdemu wypróbowanie filtrów do nosa NOSK, które to odfiltrują 2/3 zanieczyszczeń począwszy od pyłków, po roztocza, bakterie, wirusy i inne lotne drobnoustroje zagrażające naszemu zdrowiu samopoczuciu.

Jeżeli jesteś uczulony na pleśń, czy kurz, to możesz już spokojnie oddychać we własnym domu – jest dostepny dla Ciebie oczyszczacz powietrza Air Free, którego niezwykła skuteczność sprawia, że po 15 minutach od włączenia powietrze w Twoim mieszkaniu pozbawione będzie wszelkiego rodzaju mikroorganizmów – również tych , na które jesteś uczulony. Praca oczyszczacza jest praktycznie niesłyszalna, polega na przepuszczaniu powietrza przez drobne kanały do komory TSS, gdzie mikroorganizmy są spalane w temperaturze 200 stopni Celsjusza. Poczuj się bezpiecznie z oczyszczaczem powietrza Air free, gdyż jego praca trwa, trwa i trwa.. Dodatkowymi zaletami urządzenia, jest niewielkie zużycie energii, brak konieczności wymiany jakichkolwiek filtrów, czy części. Działa w pełni naturalnie, masz pewność, że podczas oczyszczania, nie jest emitowany ozon, jony, ani żadne inne niebezpieczne dla Twoich płuc związki. Ponadto, oczyszczacz Air free, posiada funkcję lampki z możliwością jej wyłączenia – położony w pokoju Twojego dziecka, sprawi, że będzie się ono czuło bezpiecznie, a Ty nie będziesz musiał dokonywać zakupu lampki nocnej. Tyle zalet w oczyszczaczach powietrza?

Pracujesz w zamkniętym pomieszczeniu? Może taki oczyszczacz powietrza to również doskonałe rozwiązanie dla Twojego biura, które sprawi, że w okresie pylenia i nasilenia roztoczy będziesz pracować efektywniej.

wszystkie produkty dostępne pod nr tel. 23 661 94 84

Tags: , ,


About the Author2 Responses to Najlepsze oczyszczacze powietrza na roztocza to …

  1. jarek12 says:

    oczyszczacz oczyszczaczem, ja osobiście polecam filterki powietrza do nosa NOSK, nie będziesz miał Marku dylematu i problemu że w pracy masz czy też nie oczyszczone powietrze, małe wygodne a co najważniejsze pomocne, ja stosuje są zaje.. 🙂

  2. Marek says:

    Wypróbowałem wiele oczyszczaczy, a i tak co roku przeżywam ten sam koszmar z alergią. Może to dlatego, czy mam oczyszczacz tylko w domu, a w pracy już nie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑