Alergia na pyłki

Published on Czerwiec 30th, 2015 | by admin

0

Pyłki, roztocza a oczyszczacz powietrza

pyłkiPowietrze dla alergika jest bardzo ważne, gdyż to w nim unoszą się wszystkie alergeny, powodujące dokuczające objawy, które pogarszają komfort życia. Wiadomo, że powietrza na dworze nie oczyścimy w żaden sposób. I niestety idzie to w co raz gorszym kierunku. Jest więcej zanieczyszczeń, różnego pochodzenia (krzyżówki kwiatów), które pylą. Powietrza na dworze nie oczyścimy, ale mamy szansę poprawić powietrze w pomieszczeniu. A co za tym idzie uwolnić je od kurzu, roztoczy, pleśni, substancji, które uczulają alergików. Mówimy tu o alergikach, ale trzeba wspomnieć, że nie tylko alergicy cierpią z powodu zanieczyszczonego powietrza. Dzięki produktowi dostępnemu na rynku i bardzo popularnym wśród alergików jakim jest oczyszczacz powietrza czy w ostatnim czasie bardzo popularne i cenione na rynkach światowych wśród alergików filtry powietrza do nosa NOSK można wykluczyć również inne często spotykane czynniki uczulające, nawet takie, które towarzyszą nam przez cały rok, jak np. zwierzęca sierść, kurz czy roztocza. Oczyszczacz powietrza wraz z filtrami powietrza do nosa NOSK na pewno będą spełniały swoją funkcję przez cały rok.

Na pewno nasuwają się dwa pytania dotyczące produktów z kategorii oczyszczanie powietrza dla alergików mianowicie:

  1. Jak działa oczyszczacz powietrza? Oczyszczacz powietrza bazuje na zasadzie działania specjalnych dostosowanych filtrów – najczęściej są to filtry HEPA lub ULPA. Filtry wspomagane są lampami czy też jonizatorami. Zanieczyszczenia zasysane są do wnętrza urządzenia i po procesie oczyszczenia powietrze wraca oczyszczone. Nie tylko, że nie regencje nowych zapachów, likwiduje szkodliwe składniki powietrza w domu jak i nieprzyjemnie aromaty. Najnowsze modele posiadają technologię wielostopniowej filtracji powietrza. Oczyszczacz powietrza z taką technologią posiada wbudowany np. sześciostopniowy system oczyszczania powietrza dla alergików z alergenów, bakterii, wirusów i cząsteczek nieprzyjemnego zapachu. Cząsteczki zapachowe, alergeny, wirusy, szkodliwe substancje poddane są działaniu kolejnych, następujących po sobie zaawansowanych filtrów i systemów jonizujących. Rezultat jaki uzyskujemy poprzez oczyszczenie powietrza dzięki urządzeniu oczyszczacz powietrza jest wyeliminowane z powietrza większej ilości alergenów i substancji, która wzmagają ich działanie.Oczyszczacz powietrza posiada bardzo ważną cechę, dzięki której pyłki są wyłapywane z otoczenia jeszcze zanim osiądą na podłodze lub dywanie. Oczyszczanie powietrza dla alergików za pomocą oczyszczacz powietrza jest dodatkową pomocą i szansą na ulgę w czystym oddychaniu  w swoich czterech kątach.
  2. Jak działa filtr powietrza do nosa? Filtry powietrza pomagają alergikom na swobodne oddychanie wszędzie. Podobnie jak oczyszczacz powietrza. Zapobiegają wdychanie  zanieczyszczeń, roztoczy, alergenów, pyłków, kurzu i innych niebezpiecznych substancji lotnych, smogu. Filtry takie działają na zasadzie filtracji mikroskopijnych cząsteczek nie zakłócają naturalnego procesu oddychania. Blokują one niebezpieczne dla alergika substancje i alergeny. Są to jedyne filtry, które można stosować poza domem, już nie musimy być uwięzieni we własnym domy z powodu dużego natężenia pyłków w okresie wiosenno-letnim. Wystarczy skorzystać z niewidocznego filtra powietrza do nosa NOSK.

Na zakończenie chcę zachęcić wszystkich alergików i nie alergików do zaopatrzenia się w oczyszczacze powietrza, które pomogą nam oddychać czystym powietrzem wolnym od wszelkich alergenów.

Tags: , ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑