O nas

Zadowolenie i zdrowie klientów to nasz cel

alsos.pl to Największy sklep medyczny dla alergików w Polsce zajmujący się sprzedażą produktów z przeznaczeniem dla alergików. Nasz asortyment dobieramy z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół aby oferowany przez nas produkt przyniósł ulgę w alergii. Znajdziecie u nas tylko produkty zapobiegające i wspomagające leczeniu alergii, atopowemu zapaleniu skóry, produkty niezbędne w walce z roztoczami. Współpracujemy z alergologami, dermatologami dlatego zawsze mogą Państwo liczyć w naszej ofercie na wysoką jakość i skuteczność oferowanych produktów medycznych.
 
Jesteśmy doceniani na polskim rynku za oferowane produkty na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzają nie tylko liczne uzyskane certyfikaty, wyróżnienia, cenione na całym świecie laboratoria NELSON ale przede wszystkim sami konsumenci zaopatrujący się w naszym sklepie (patrz opinie sklepu).
 
Każdego dnia zdobywamy duże zaufanie wielu klientów. Nieustannie poszerzamy asortyment o nowe towary przynoszące ulgę i dające zdrowie alergikom. Wyszukujemy coraz to nowe produkty zapobiegające alergii.

Sprzedaż wysyłkowa naszych towarów obejmuje teren całej Polski i krajów UE oraz USA. Wyróżnia nas szybkość wysyłki i jakość realizacji.
 
Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem marki RESPILON produkującej maski przeciwpyłowe oraz wiodącym i głównym dystrybutorem takich marek jak: Hollofil Allerban, Poldaun, Allerguard, Pristine, Dermasilk i wielu innych uznanych marek na całym świecie.
 

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają dopuszczenie do obrotu:

- deklaracje zgodności CE (dotyczy wyrobów medycznych produkowanych w Europie),
- rejestrację w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
 
Współpracują z nami nie tylko osoby prywatne ale również placówki medyczne, apteki, DPS, szpitale.
 
Dane firmy i adres sklepu:
Sklep internetowy alsos.pl prowadzony jest przez:
CALMED
Latonice 55
09-120 Nowe Miasto
 
tel. 511 994 884
e-mail: sklep@alsos.pl
 
NIP: PL5671753516
REGON: 140744516

Dane bankowe:
Nr rachunku IBAN PL46102015920000270202470367 (PKO BP S.A.)
SWIT (BIC): BPKOPLPW
 

NEWSLETTER

Sklep internetowy Sellingo