Maska antywirusowa ReSpimask

Maska antywirusowa ReSpimask

- - - - - Dodano: 0 opinii
Cena: 24,99 PLN
Produkt niedostępny
Wysyłka w ciągu : Niedostępne
Koszt wysyłki od 19,00 PLN
Producent: Respilon
Poleć znajomemu


Zamów telefonicznie:

511 994 884

Opis produktu

Maska antywirusowa ReSpimask

Maska antywirusowa ReSpimask® została opracowana aby w pełni chronić użytkowników maski przed atmosferycznymi cząsteczkami takimi jak:
 • smog,
 • bakterie i wirusy,
 • alergeny,
 • pyłki,
 • kurz, roztocza,
 • zarodni pleśni,
Produkt medyczny klasy IIr (EN14683)
Zapewnienie jakości: Dyrektywa EU 93/42/EEC regulacje 336/2003 załącznik nr 7 
 
Czas użytkowania: Maski przeciwpyłowe respimask przy smogu użytkujemy do momentu pojawienia się po stronie zewnętrznej ciemnego, szarego nalotu (podczas użytkowania smogu - maska wystarcza ba około 7 dni normalnego użytkowania) lub do momentu utrudniającego swobodne oddychanie. W przypadku stosowania maski w szpitalach, w ochronie przed wirusami, bakteriami, pyłkami itp. maski respimask należy wymieniać częściej. W przypadku stosowania wirusów i bakterii maskę stosujemy do czasu jej zdjęcia z twarzy aby wirusy i bakterie nie przedostały się do strony wewnętrznej maski
 
cena dotyczy 1 szt
 
Czym jest RESPILON?
 
Membrana RESPILON® jest produktem wieloletnich badań prowadzonych przez europejskich naukowców. Funkcjonalna część jego struktury warstwowej zawiera polifluorek winylidenu (PVDF), warstwę nanowłókien. Stwarza to mechaniczne bariery uniemożliwiające przenikanie szkodliwych cząstek bez jakiejkolwiek substancji chemicznej w porównaniu z maskami N95, w których stosuje się cząsteczki nanosrebra.
Maski z membraną z nanowłókna RESPILON® chronią przed zanieczyszczonym powietrzem, pyłkami i infekcjami znajdującymi się w powietrzu.
Jej unikalne funkcje filtrowania chronią Twoje zdrowie przed smogiem, wirusami, bakteriami i alergiami, roztoczami.
 
Jak działa RESPILON®?
RESPILON® to bardzo gęsta sieć zawierająca włókna o średnicy 50-150 nm. Włókna te są niezwykle silne i tworzą mocną konstrukcję. Połączenie tych cech RESPILON® może zatrzymać nawet najmniejsze cząsteczki stałe i ciekłe.
Co to oznacza w praktyce?
Pył, smog, pyłki, wirusy, bakterie, pleśń, roztocza - żaden z nich nie przeniknie przez pory w membranie. RESPILON® zapewnia doskonałą nieprzepuszczalność i niezawodną ochronę przed infekcjami, bakteriami, alergenami i zanieczyszczeniami powietrza np. smog.
 
 

Unikalne cechy błony RESPILON® zostały przetestowane i udowodnione w renomowanych laboratoriach, takich jak EMPA (Szwajcaria), VUT (Czechy) i Nelson Laboratories (USA).
 
 
 
ReSpimask® posiada znak CE oraz inne atesty. ReSpimask® zapewnia niezawodną ochronę przed wirusa Ebola i Gruźlicy.
RESPILON® chroni zdrowie. Produkty z membraną nanowłókien zapewniają zdrowy oddech i bezproblemowe oddychanie.
Efektywność filtracji została sprawdzona przez Nelson Laboratories. Pomimo wysokiej gęstości nanowłókien Respilon® jest bardzo przepuszczalny dla powietrza i przepuszczalny dla pary, co zwiększa komfort produktu i umożliwia łatwe oddychanie użytkownika.


 
 
 
 
Tabela poniżej przedstawia jakiej wielkości i jakie powstrzymuje cząsteczki maseczka ReSpimask
 
 Źródło informacji: Aerosol Technology - Properties Behavior, and Measurment of Airbome Particles, William C. Hindos, 1999
 
 Tabela poniżej przedstawia jakiej wielkości i jakie powstrzymuje wirusy maseczka ReSpimask
 
 Źródło informacji: Aerosol Technology - Properties Behavior, and Measurment of Airbome Particles, William C. Hindos, 1999
 
 
ReSpimask® chroni całą rodzinę ...
 • Od wirusów, smogu
 • Szpitalach, klinikach onkologicznych, itp
 • Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie na pyłki, roztocza i astmę
 • W poczekalni
 • W biurze
 • W szpitalu położniczym
 • Podczas sprzątania, w magazynach, archiwach
 • W samolocie, Podczas podróży
 • W ogrodzie przy pracach z zielenią (koszenie traw), na dworze

ReSpimask® jest o anatomicznym kształcie i jest dostępna w różnych rozmiarach w celu dopasowania do kształtu twarzy użytkownika. W tej części, która dotyka nosa, ReSpimask® posiada taśmę klejącą, która zapewnia czystą uszczelkę. Dzięki tej wyjątkowej kombinacji elementu ochronnego i kształtu, niebezpieczne cząsteczki nie przenikną przez maskę, a więc nie występuje ryzyko podrażnień i nie zagraża narządom oddechowych. Maska twarzy jest również wyposażona w gumki, które są przymocowane za uszami.
Maski na twarz ReSpimask® służą do jednorazowego użytku jako maseczka zapobiegawcza w celu ochrony osób przed infekcjami jakie znajdują się w powietrzu.
Zdjęcia poniżej przedstawiają maseczkę ReSpimask po użyciu od strony zewnętrznej (zdj. nr 1) i po wewnętrznej (zdj. nr 2)
Maseczki ReSpimask dostępne są w rozmiarach:
 • L, M dla dorosłych
 • S dla dzieci w wieku od 2 do 5
 • S + dla dzieci w wieku od 5 do 10;
 • przystosowane dla kobiet w ciąży
Dobór rozmiaru:
 
 
CERTYFIKATY
 
 

Opinie klientów

Opinie klientów
Dodaj opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie

ZADAJ PYTANIE

Masz pytania dotyczące tego produktu? Chcesz rozwiać wszelkie wątpliwości? Napisz - nasz ekspert jest do Twojej dyspozycji. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

Sklep internetowy Sellingo