Pokaż filtry

Kołdry letnie

Kołdry letnie doskonale sprawdzą się w okresie upalnych nocy, tam gdzie nie ma sypialni klimatyzowanych. Na przykład kołra Cottonella jest wykonana w 100% z czystej bawełny, posiada formułę clima control reguluje i prawidłowo odprowadza wilgoć zachowując skórę świeżą i suchą przez całą noc.
 
Nasi klienci mają w 100% gwarancję wysokiej jakości i oryginalności. Oferujemy kołdry bawełniane, kołdry puchowe. Każdy znajdzie idealnie dopasowaną kołdrę dla siebie. Mamy kołdry dla dorosłych i kołdry dla dzieci w przeróżnych rozmiarach.

Zdrowy sen

Rozpocznij dzień wyspany i pełen energii!Wybierz odpowiednią kołdrę i zapewnij sobie doskonały sen. W sklepie internetowym Alsos dostępny jest bogaty asortyment kołder na lato z naturalnym wypełnieniem z puchu oraz pierzy lub włókien. Polecamy używać dwie kołdry – jedna na seson letni druga zimowy. Dzięki temu unikniesz bezsenności oraz pocenia w nocy.

Kołdra letnia - przechowywanie i konserwacja

Po każdym sezonie kołdrę letnią należy wyprać i dokładnie wysuszyć. Podczas pracania stosuj zalecenie producenta. Nie zaleca się aby suszyć kołdrę w suszarce, a przechowywanie powinno odbywać się w pokrowcu.

NEWSLETTER

Sklep internetowy Sellingo