Atopowe zapalenie skóry

Published on Maj 6th, 2014 | by admin

0

Preparaty probiotyczne

Co to jest probiotyk?

Inaczej mówiąc z greckiego  pro bios – dla życia; probiotyki to “żywe drobnoustroje, które podane w odpowiedniej ilości wywierają korzystny wpływ na zdrowie gospodarza”.

Co to jest prebiotyk?

To składniki stymulujące selektywnie wzrost i aktywność jednego lub większej liczby szczepów kultur bakterii, które korzystnie wpływają na stan naszego zdrowia, inaczej mówiąc to dobroczynne działanie dobrej mikroflory organizmu.

Dla kogo przeznaczone są preparaty probiotyczne?

W środowisku jakim żyjemy dochodzi do ogromnych zmian niekorzystnych dla naszej skóry, w tym głównie skóry atopowej, skóry z różnymi zmianami skórnymi. Pojawiają się ogromne ilości alergenów i bakterii chorobotwórczych, które nieustannie atakują nas na każdym kroku. Co wymaga od nas samych żmudnych poszukiwań najskuteczniejszych sposobów ochrony naszego organizmu. Przełomem w przywróceniu naturalnej mikroflory naszej skórze jest zastosowanie w kosmetykach przyjaznych nam bakterii tzw. probiotyków.

Preparaty probiotyczne pozwalają nam stworzyć naturalną barierę przed niebezpiecznymi patogenami i alergenami. Zapewniają odpowiednią mikroflorę, dzięki czemu skóra staje się wyraźnie gładsza i ma zdrowszy wygląd. Preparaty probiotyczne likwidują problem roztoczy i również doskonale sprawdzają się w codziennej pielęgnacji skóry każdego człowieka. Probiotyki bezpieczne są nawet dla bardzo wrażliwej, niekiedy suchej skóry, chronią przed nadmiernym jej przesuszaniem eliminując przyczyny suchości i zapewniają długotrwałą, aktywną ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów, bezpieczne dla środowiska oraz zdrowia człowieka.

Gdzie można kupić preparaty probiotyczne? (kosmetyki, środki czystości, do zwalczania roztoczy)

Preparaty probiotyczne dostępne są w sklepie medycznym – sprawdź ofertę w alsos.pl

Napisz do autora: expert@alsos.pl

Tags: , ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑