Alergia na roztocza

Published on Październik 8th, 2013 | by admin

0

Porównaj pokrowce antyroztoczowe i wybierz idealny dla siebie

Pokrowce antyroztoczowe – dziś o nich będziemy mówić na naszym blogu dla alergików, udostępnimy wam przegląd pokrowców antyroztoczowych dostępnych na rynku. Pewnie każdy z was zadaje sobie pytanie, który tak naprawdę spełni swoje zadanie. Pamiętajmy pokrowce antyroztoczowe powinny być głównie kupowane, nabywane od sprzedawcy, który oferuje kilka marek, serii pokrowców antyroztoczowych. W ten sposób zabezpieczymy się przed propagowaniem jednej konkretnej marki.

Co to są i jak działają pokrowce antyroztoczowe?

Pokrowce antyroztoczowe to nic innego jak ochrona, skuteczna bariera przed roztoczami, mikroorganizmami żyjącymi w naszej pościeli, materacach, kołdrach. Dobre pokrowce antyroztczowe to takie, które w całości schowają, pokryją materac, kołdry, poduszki. Taki pokrowiec daje nam 100% pewność, iż roztocza nie wydostaną się z kołdry, poduszki, materaca a co za tym idzie nie wywołają u nas reakcji alergicznych.

Jak już zapewne zauważyliście możemy nabyć pokrowce antyroztoczowe na: materace, kołdry i poduszki o różnych rozmiarach i różnych marek.

Na rynku możemy kupić pokrowce antyroztoczowe tzw. PRISTINE, EVOLON, SilverDream są to jedyne pokrowce antyroztoczowe. Powstaje pytanie, który jest dla mnie i czym one się różnią?

Odpowiedź jest prosta: Pokrowce antyroztoczowe PRISTINE, są pokrowcami uznanymi idealnymi, są to wyroby medyczne, certyfikowanymi przez międzynarodowe organizacje pod względem skuteczności ich działania, nieprzepuszczalności roztoczy, przewiewności, nie szeleszczą, posiadają dodatkowo właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, oddychające, możliwość prania w wysokich temperaturach nawet do 95 stopni Celsjusza, w takiej temperaturze giną roztocza. Te wszystkie powyższe cechy powodują, że możemy mówić o idealnym pokrowcu antyroztoczowym dla alergika uczulonego na roztocza, dla alergika który chce skutecznie zwalczyć, pozbyć się roztoczy ze swojej sypialni. Są to jedyne skuteczne pokrowce antyroztoczowe dla osób uczulonych na roztocza. Pokrowce zostały przebadane pod względem ich skuteczności działania – poniżej wyniki:

Skuteczność pokrowców PRISTINE (występowanie objawów): ocena od 0-9
1. Kaszel w nocy z przerwanym snem
Przed 5,7    Po 0,9    Zmiana -84%
2. Kichanie
Przed 4,8    Po 1,0    Zmiana -79%
3. Łzawiące spojówki
Przed 4,3    Po 0,7    Zmiana -84%
4. Objawy AZS
Przed 6,5    Po 2,5    Zmiana -61%

Pozostałe pokrowce antyroztoczowe dostępne na rynku nie posiadają takich badań, dlatego też ciężko mi się odnieść co do skuteczności, pozostałe pokrowce charakteryzują się głównie możliwością prania w wysokich temperaturach oraz wysokiej przepuszczalności pary wodnej i zapobiegania rozwojowi grzybów.

Pokrowce SilverDream to idealne pokrowce na materac, zapewniające ochronę przed zabrudzeniami materaca, posiadające jony srebra, które działają antybakteryjnie zalecam dodatkowo korzystać z pokrowców PRISTINE, które w pełni i skutecznie ochronią nas przed roztoczami.

Pokrowce antyroztoczowe mogą być stosowane na każdą kołdrę, poduszkę, materac, lecz głównie polecam kołdrę, poduszkę renomowanej firmy Polskiej POLDAUN tzw. HOLLOFILL ALLERBAN – to materiał kołdry, poduszki, który przerywa łańcuch żywieniowy roztoczy, one nam zapewniają spokój i zdrowie pod czas snu.

Myślę, że udało mi się przybliżyć tematykę pokrowców antyroztoczowych, że łatwiej będzie Ci podjąć decyzję podczas wyboru i zakupu pokrowca antyroztoczowego na długi okres, że wybrane przez ciebie pokrowce antyroztoczowe spełnią swoje zadanie a zainwestowane pieniądze nie okażą się zmarnowaną inwestycją.

Napisz do autora: expert@alsos.pl

Tags: ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑