Alergia na roztocza

Published on Październik 8th, 2016 | by admin

0

Odkurzacz dla alergika a jego efektywność czyli reemisja kurzu

odkurzacz dla alergikaOdkurzacz dla alergika a jego efektywność czyli reemisja kurzu. Dokonując wyboru odkurzacza dla alergika zawsze pamiętajmy aby wziąć pod uwagę jego efektywność  a nie tylko sugerując się nazwą, że to odkurzacz hepa czy też wodny. Najważniejsze przy wyborze odkurzacza jest jego praca, efektywność czyli reemisja kurzu, ten wariant uznaj za najważniejszy ale czy słuszny? Szukaj wśród odkurzaczy tego najlepszego wyjątkowego jedynego właśnie dla alergika, podczas szukania zapewne znajdziesz odkurzacze hepa, wodne ale żadne nie ujawniają informacji czy oby na pewno jest on dla Ciebie dla osoby uczulonej na kurz, roztocza, pyłki. Podczas szukania zapewne dowiesz się, że posiadają filtry hepa, które powstrzymują przedostawanie się z powrotem wchłoniętego kurzu nie mniej jednak z doświadczenia zapewne już wiesz, że tak do końca to nie jest. Bo “odkurzacz hepa” po kilku użyciach cuchnie w pomieszczeniu kurzem i to samo jest z odkurzaczem wodnym ale nie cuchnie co prawda kurzem ale pleśnią, grzybem (wina tego stanu zapewne Twoja, bo nie chciało Ci się go myć po każdym odkurzaniu – czasu z brakło, goście już pukają do drzwi). A na kolejny dzień czujesz unoszący się fetor z odkurzacza – nie ma co się dziwić brudna woda zebrana a w niej kurz jak po stoi kilka godzi, dni – smród gotowy), Faktycznie odkurzacz wodny kurzu z powrotem nie wydalał na zewnątrz jak w przypadku odkurzacza hepa ale taki odkurzacz wodny wymaga od Ciebie dużo pracy – mycia, dokładnego mycia aby uniknąć wdychania stęchlizny, pleśni, grzybów.  Dlatego też skoro czytasz ten artykuł planujesz kupić nowy odkurzacz dla alergika. Zapewne napotykasz w rożnych cenach od 200 zł do brak granicy i te z filtrami hepa ale jeden powinien przykuć Twoją uwagę.

Zobacz odkurzacz dla alergika SEBO Premium Eco co prawda nie nosi miana hepa czy wodnego a jedynie co go wyróżnia to liczne nagrody w 100% wyprodukowany w Niemczech i co najważniejsze posiada kwalifikacje reemisji kurzu A”” czyli odkurzacz, który nie wydala na zewnątrz już wcześniej wchłoniętego kurzu. Z pośród setek odkurzaczy posiada  aż 3 stopniowy system filtracji Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration oraz 3-warstwowy worek Ultra Bag oraz posiadający elektro-szczotkę, która dokładnie wyczesuje z wykładzin, dywanów roztocza, kurz, zanieczyszczenia.

Jeżeli zdecydujesz się zakupić odkurzacz Sebo to zobaczysz niemiecką precyzje, która jednak ma znaczenie. Przekonasz się że jest poręczny, wygodny, lekki to przede wszystkich naprawdę odkurzacz dla alergika. Dokładnie zbiera kurz, elektroszczotka wyśmienicie przeczesze Twój dywan a podczas jego pracy bedziesz zdziwiony ile to brudu wyciąga ten odkurzacz z dywanu, będzie słychać tylko trzaski jak elektroszczotka pozbywa się z dywanu resztek jedzenia, kurzu, i kto wie czego jeszcze. Taki odkurzacz doskonale też posłuży za oczyszczacz powietrza – jak już wchłonie zanieczyszczone powietrze to wypuści czyste powietrze – nie jeden oczyszczacz powietrza mu zazdrości jego efektywności i skuteczności w filtracji powietrza.

Wyżej opisany odkurzacz dla alergika to nic innego jak niemieckiej produkcji odkurzacz dla alergika Sebo felix premium eco – gdzie go znajdziesz, na pewno nie w supermarkecie, i osiedlowym sklepie AGD-RTV a jedynie wyspecjalizowanym sklepie dla alergika alsos tel. 511994884

Źródło: http://czasnawnetrze.pl/garderoby/szafy-wnekowe/14275-odkurzacz-workowy-czy-bezworkowy-jaki-wybrac

 

Tags: ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑