Alergia na roztocza

Published on Styczeń 21st, 2015 | by admin

0

Odkurzacz bezworkowy dla alergika to słuszny wybór?

odkurzacz bezworkowyJeżeli jesteś uczulony na roztocza, to zapewne wiesz jak ciężko pozbyć się ich z domowego dywanu, czy wypoczynku. Nawet, te znajdujące się na podłodze płytkach w Twoim domu nie zawsze skutecznie można zlikwidować.
Pomocą służą coraz to nowsze, bardziej wydajne urządzenia, dzięki którym można się pozbyć praktycznie 100% uczulających alergenów.

Najczęściej powtarzanymi przez specjalistów działaniami, które mają pozbawić nasze mieszkania roztoczy kurzu domowego, to pozbycie się wszelkiego rodzaju zasłon, dywanów, chodników – miejsc, które są siedliskiem roztoczy i z których najtrudniej je usunąć. Jednak jeżeli jesteś ulubieńcem „przytulnych” wnętrz, nie musisz już rezygnować nawet z dywanu z długimi włosami…

Istnieje urządzenie, które pozwoli Ci się skutecznie pozbyć roztoczy nawet z najbardziej trudnodostępnych miejsc.

Odkurzacz bezworkowy, to hit na polskim rynku. Powinny go używać nie tylko osoby uczulone na roztocza kurzu domowego, ale również osoby cierpiące na alergie skórne, chorujące na choroby górnych dróg oddechowych, czy na atopowe zapalenie skóry. Atutem odkurzacza bezworkowego jest brak worka. Dzięki takiemu zastosowaniu nie musisz wyjmować worka z nieczystościami i dodatkowo rozpylać kurz wokół siebie. Odkurzacz bezworkowy wyposażony został w wydajny filtr, który oczyszcza pochłaniane powietrze z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, w tym z alergenów, roztoczy, pyłków. Powietrze, które odkurzacz bezworkowy wypuszcza z powrotem jest czyste. Tradycyjne odkurzacze, pozbawione odpowiednich filtrów, owszem pochłaniają zanieczyszczenia, ale w powietrzu, które wypuszczają jest pełno alergenów i kurzu z którym nie mogły już sobie poradzić.

Odkurzaczem bezworkowym  możesz czyścić dywany, płytki podłogowe w łazience, czy parkietu w pokoju gościnnym, gdzie również gromadzą się alergeny.

Kolejna różnica pomiędzy odkurzaczem bezworkowym a tradycyjnym polega na tym, że siła ssania tego ostatniego maleje wraz ze stopniem napełniania się worka zanieczyszczeniami. Z uwagi na brak worka w odkurzaczu bezworkowym masz gwarancję, że siła ssania będzie przez cały czas jednakowa, a co z tym związane z każdego centymetra Twojej podłogi, czy dywanu w jednakowy sposób będą wciągane zanieczyszczenia i alergeny.

Nie rezygnuj z dywanów we własnym mieszkaniu. Niech Twoje podłogi wreszcie będą nie tylko czyste „dla oka”, ale również niech nie będą siedliskiem alergenów. Zaopatrz się w odkurzacz bezworkowy i pozbądź się roztoczy raz na zawsze, a z tym również alergicznego nieżytu nosa, czy uporczywego łzawienia oczu.

Tags: ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑