Alergia

Published on Październik 10th, 2014 | by admin

1

Która kołdra antyalergiczna pozytywnie wpływa na zmniejszenie objawów alergii?

Kołdra antyalergicznaKołdra antyalergiczna – jest ich tak wiele na rynku i zawsze stoimy przed decyzją, która z kołder antyalergicznych jest dla mnie? Wyróżnikiem kołder antyalergicznych są ich specyficzne, zdrowotne właściwości, które posiadają dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji, zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i wykorzystaniu pożądanych właściwości naturalnych substancji. Kołdry antyalergiczne nie zawierają substancji chemicznych, są tym samym przyjazne nie tylko dla Twojej wrażliwej skóry, ale przede wszystkim dla środowiska naturalnego. Wreszcie możesz podjąć walkę z alergenami i pozbyć się niepożądanych objawów alergii, które zakłócają Twój spokojny sen. Na rynku dostępnych jest wiele kołder antyalergicznych, która z nich jest najlepsza dla alergika?

Kołdry linii Hollofil Allerban posiadają czterokanalikową budowę włókna, które jednocześnie zawierają czynnik przeciwdziałający rozwojowi mikroorganizmów, mogących wywoływać u Ciebie niepożądane objawy. Roztocza odżywiają się ludzkim naskórkiem, czynnik, o którym tutaj mowa, niszczy grzyby, które niezbędne są do istnienia resztek ludzkiej skóry w tapczanach, itp. Bez ludzkiego naskórka, roztocza pozbawione są pożywienia, a bez tego umierają. Przedstawiony, sprytny sposób pozbywania się alergenów jest oczywiście w pełni naturalny.

Kołdra antyalergiczna linii Dacron, zbudowana jest z dodatkowo wzmocnionego włókna, tak aby wytrzymało pranie w naprawdę wysokich temperaturach. Udowodniono, że roztocza giną w temperaturach rzędu 95 stopni Celsjusza – tak to właśnie w tych wielkościach, należy wyprać kołdrę antyalergiczną Dacron, żeby pozbyć się roztoczy.

Kołdry antyalergiczne linii Vita – Med są zdrowotnymi kołdrami, które dzięki zapewnieniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza posiadają właściwości łagodzące ból chorego. Ponadto śpiąc pod kołdrą Vita – Med., Twoje mięśnie będą całkowicie rozluźnione, procesy przemiany materii poprawią się, przyspieszysz wypoczynek nocny. Kołdry te są używane w senatoriach, szpitalach, klinikach.

Kołdry antyalergiczne linii Silk Dreams wykorzystują zdrowotne właściwości naturalnego jedwabiu. Wysoka higroskopijność, pozwala na wchłoniecie nawet 30% wilgoci z Twojego ciała, odpowiednie właściwości sprawiają, ze kołdra może regulować temperaturę Twojego ciała, nie kumuluje roztoczy. Stworzona jest nie tylko dla osób z alergią, ale również dla astmatyków, chorych na zapalenie zatok, czy też katar sienny.

Przedstawicielem antyalergicznych kołder puchowych, są kołdry linii AllerGuard. Materiał kołder jest tak skonstruowany, że stanowi idealną barierę ochronną i dzięki odpowiedniej strukturze, wszelkie alergeny, w tym również roztocza, pozostają w środku, bez możliwości wydostania się na zewnątrz. Jednocześnie, jak zapewnia producent, kołdry antyalergiczne posiadają idealną przepuszczalność powietrza, tak, że na pewno się nie spocisz.

Na pomoc alergikom, wychodzą również właściwości antyalergicznej kołdry linii Outlast®SILVERLINE, której powierzchnia jest przetykana srebrem. Takie zastosowanie, pozwala na jeszcze dokładniejszą barierę ochronną, celem nieprzedostawania się na zewnątrz roztoczy i innych mikroorganizmów, które mogą Cię uczulać. Dodatkowo, właściwości srebra, pozwalają na regulację temperatury powierzchni Twojego ciała, tak, abyś się nie spocił i zapewniają naprawdę komfortowy sen.

Jeżeli, dodatkowo oprócz alergii, chorujesz na atopowe zapalenie skóry, również potrzebujesz najwyższej jakości kołdry antyalergicznej, po to aby kontakt materiału z Twoją skórą, nie wywoływał podrażnień. W takim przypadku, idealnymi są kołdry linii Outlast®SILVERLINE, te z dodatkiem srebra oraz kołdry antyalergiczne linii Sensidrem. Kołdra linii Sensidrem, opracowana została we współpracy z dermatologami, tak, aby Twoja skóra czuła się naprawdę komfortowo. Cyrkulacja powietrza na odpowiednio wysokim poziomie jest zapewniona dzięki wypełnieniu włóknami poliestrowymi. Natomiast, Twoja atopowa skóra ma gwarancję największej delikatności, gdyż wierzchnia warstwa kołder antyalergicznych Sensidrem, wykonana jest z mikrowłókien z formułą Microtouch, co zapewnia aksamitną miękkość.

Wszystkie z kołder są niezwykle miękkie, trwałe, nawet po wielu praniach nie zmieniają swoich właściwości i pierwotnego kształtu.
Reasumując, najskuteczniejszą w walce z roztoczami, które Cię uczulają, jest kołdra antyalergiczna linii Hollofil Allerban, gdyż jej właściwości pozwalają na pozbywanie się w naturalny sposób alergenów, a nie jak pozostałe stanowiące jedynie barierę ochronną, przed wydostaniem się roztoczy na zewnątrz. Posiadając kołdrę antyalergiczną Hollofil Allerban, masz pewność, że w Twoim okryciu nie ma już roztoczy, które mogłyby zakłócić Twój spokojny sen.

Tags: , ,


About the AuthorOne Response to Która kołdra antyalergiczna pozytywnie wpływa na zmniejszenie objawów alergii?

  1. Pingback: Kołdra antyalergiczna. Jak ważna jest dla alergika?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑