Alergia

Published on Kwiecień 8th, 2014 | by admin

0

Katar sienny

katar siennyKatar sienny najbardziej dokuczliwy objaw alergii. Oczyszczacze powietrza są niezastąpione przed powstawaniem, nawracaniem kataru siennego

W dobie globalnego ocieplenia klimatu, wszelkich anomalii pogodowych, dużej ilości środków chemicznych wprowadzanych do naszego życia, problem alergii – katar sienny – zdaje się z dnia na dzień stawać coraz poważniejszy. Rozwiązaniem dla osób uczulonych na pyłki lub inne alergeny wziewne są dobre i sprawdzone oczyszczacze powietrza.

Co wdychamy?

W powietrzu znajduję się dużo alergenów, które wywołują u nas alergie, w powietrzu znajdziemy nie tylko pyłki roślinne ale również, zarodniki pleśni, wszelkiego rodzaju mikroorganizmy, roztocza, wirusy, dym, które pozwalamy wdychać je do naszego organizmu, który może reagować objawami alergii, uczulenia. Objawy mogą być różne, przeważnie jest to katar sienny, ale również łzawienie oczu, świąd. Do walki z tymi wszystkimi zagrożeniami jakie czyhają na nas w powietrzu przychodzą oczyszczacze powietrza.

Jak działają oczyszczacze powietrza dla alergików?

Oczyszczacze powietrza działają na zasadzie filtracji wchłoniętego powietrza, odróżniamy oczyszczacze powietrza z filtrami HEPA (wymiennymi, wiążącymi się z dodatkowymi kosztami podczas eksploatacji) oraz oczyszczacze powietrza działające na zasadzie wypalania alergenów w wysokiej temperaturze około 200 stopni Celsjusza (brak dodatkowych kosztów eksploatacyjnych). Dokuczający nam katar sienny może strasznie nam dokuczać, powodować zmęczenie, znużenie, zdenerwowanie. Dlatego też powinniśmy zapobiegać, eliminować katar sienny. Jedynymi i sprawdzonymi metodami na walkę z katarem siennym są oczyszczacze powietrza.

Gdzie można kupić dobre i sprawdzone oczyszczacze powietrza dla alergików?

Oczyszczacze powietrza dostępne w dobrych sklepach medycznych dla alergików np. http://www.alsos.pl/oczyszczacze-powietrza-c-150-31.150.html

Napisz do autora: expert@alsos.pl

Tags: , , ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑